alt

 

 

 

 

  MATEŘSKÉ CENTRUM KAMÍNEK je otevřeno pravidelně v úterý a čtvrtek od 9:00 do 12:00 hod. (s výjimkou státních svátků a prázdnin). Děti si zde mohou hrát a maminky povídat, dát si kávu. Od 10hod. jsou připraveny krátké programy pro děti.

Aktivity MC Kamínek byly podpořeny Libereckým krajem.

 

KONVERZAČNÍ KURZY ANGLIČTINY

V rámci MC Kamínek otevíráme pro veřejnost od 26.11.2014 konverzační kurzy angličtiny pro dospělé s rodilými mluvčími z USA. Kurzy se budou konat každou středu od 18-19.30h. v budově bývalého "Dinexu", ul. Tanvaldská 263-Vratislavice n. Nisou, vedle obchodu "Potraviny-Večerka", sál v 1.patře. Vstupné za jedno konverzační setkání činí 50,-Kč. Na tyto kurzy stačí mít základy angličtiny (není podmínkou umět dobře anglicky) a cílem kurzů je rozvíjet schopnost mluvit anglicky, rozumět mluvenému slovu, procvičit se v konverzaci a rozšířit si tak i všeobecnou slovní zásobu. Pokud máte zájem o tyto kurzy, kontaktujte mě prosím na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Renata Zítová

 

MATEŘSKÉ CENTRUM KAMÍNEK OD ŘÍJNA 2014 V NOVÝCH PROSTORÁCH

Milé maminky,

zveme vás na setkávání s dětmi do Mateřského centra Kamínek, jehož provoz pokračuje od října 2014 v nových prostorách ve Vratislavicích n. Nisou – v ul. Tanvaldská 263 (bývalý „Dinex“-šedivý dům vedle obchodu „Potraviny-večerka“ u tramvaj. kolejí a hl. silnice za křižovatkou směrem na Jablonec n. Nisou)-viz obr.a mapa níže.

alt 

alt

Naproti budově přes silnici je parkoviště. Kočárky je možné nechat v přízemí budovy, místo setkávání MC Kamínek bude v sále v 1.patře.

Během září budou probíhat stavební a další úpravy výše uvedeného místa, proto začíná provoz MC Kamínek od října 2014, a to každé úterý a čtvrtek od 9-12hod.

Těšíme se na další setkávání s vámi a vašimi dětmi.

Za MC Kamínek

Renata Zítováalt alt

alt alt

 
Sponzoři

                 

         alt

alt